Referencje

Szanowni Państwo

Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Dlatego jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do lepszej pracy dostając od naszych kontrahentów wyrazy uznania. Dziękujemy Wam!


Kancelaria Prawnicza Romanow & Partnerzy

Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach.
Paweł Bączek, Radca Prawny
Zobacz więcej


Polska Spółka Gazownictwa

Usługa, polegająca na montażu żaluzji poziomych oraz żaluzji pionowych została zrealizowana z należytą starannością, dokładnie i terminowo. Zarówno realizacja jak i jakość produktu nie budzą zastrzeżeń. Firma 'Kotek' jest rzetelnym i godnym zaufania partnerem, polecamy.
Krystyna Ruszel, Dyrektor
Zobacz więcej


Nestle Polska S.A. Oddział w Rzeszowie

Współpraca z firmą KOTEK układa się bardzo dobrze, firma stara się elastycznie realizować nasze zlecenia, terminowo wykonuje prace i dostosowuje się do naszych korporacyjnych wymagań związanych z bezpieczeństwem prowadzonych prac.
Agnieszka Szczepanik, Kierownik Administracyjny
Zobacz więcej

Zaufali nam:

  •  
  •  

  • KOTEK - Zaluzje | Rolety | Bramy. Produkujemy, dostarczamy, montujemy oraz serwisujemy zaluzje, rolety, bramy rolowane oraz moskitiery na terenie województwa podkarpackiego.
  • Ponad 3000 rodzajów materialów, najnowsze wzory, krótki termin realizacji, fachowy montaz a przede wszystkim zadowolenie klienta to nasze atuty. Zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta.